• Pápadog.hu

  • 8500 Pápa, Somlai út 65.

Bírólista / Judges 2020

Bíró lista / List of judges

Vezető bíró: Korózs András

A bíróváltozás jogát fenntartjuk! / Changes in judges list reserved!

List of judges / Bírólista

Pápa CACIB 2020.06.20.Pápa CACIB 2020.06.21.
FCI I.Magyar pásztorkutya / Hungarian Shepherd DogsKorózs-Papp JuditDr. Balogh Zsuzsanna
Angol pásztorkutyák / English Shepherd Dogs, Ausztrál juhászkutyák / Australian Shepherd Dogs, Miniatűr Amerikai Shepherd (FCI 367)Lokodi Csaba Zsolt (RO)Petru Muntean (RO)
FCI I. fajtacsoport fel nem sorolt fajtái / Other breeds FCI I. groupMiroslav Vaclávik (CZE)Dr. Balogh Zsuzsanna
FCI II.Dobermann (FCI 143)Günther Ehrenreich (A)Anna Pakulska (PL)
Pinschers (FCI 64, 184, 185, 186) Schnauzers (FCI 181, 182, 183)Anna Pakulska (PL)Günther Ehrenreich (A)
Rottweiler, Boxer, Dogo Argentino, Cane CorsoGünther Ehrenreich (A)Petru Muntean (RO)
Német dog (FCI 235), Bulldog (FCI 149), Dogo Canario, Bullmastiff,Mastiff, Bordeauxi dog, Berni pásztor (FCI 45), Egyéb svájci fajták / Other breeds from SwitcherlandSzabó SándorDenis Kuzelj (BG)
FCI II. fajtacsoport fel nem sorolt fajtái / Other breeds FCI II. groupViktor Lobakin (AZ)Günther Ehrenreich (A)
FCI III.Rövid lábú terrierek / Short-legged terriers, Hosszú lábú terrierek / Long-legged terrieresDr. Balogh ZsuzsannaGróf Szilvia
Bull típusú terrierek / Bull type terriersCristian Stefanescu (RO)Mile Aleksoski (MD)
FCI IV.Szabó Sándor Lokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI V.Szibériai husky (FCI 270), Alaskai malamut (FCI 243), Spitzek/ Spitz'sPetru Muntean (RO)Deborah Harbin (AUS)
FCI V. fajtacsoport fel nem sorolt fajtái / Other breeds FCI V groupBarbara D Arndt (CAN)Miroslav Vaclávik (CZE)
FCI VI.Denis Kuzelj (BG)Vojislav Al Daghistani (SRB)
FCI VII.Magyar és Német vizslák (FCI 57, 239, 98, 119)Robert Harbin (AUS)Miroslav Vaclávik (CZE)
Szetterek (FCI 2, 6, 120, 330), Pointer (FCI 1) és fel nem sorolt fajták VII-es fajtacsoportból / Other breeds FCI VII.Mile Aleksoski (MD)Cristian Stefanescu (RO)
FCI VIII.Golden retriever, Labrador retrieverVojislav Al Daghistani (SRB)Robert Harbin (AUS)
Spánielek, fel nem sorolt fajták FCI VIII. / Other breeds FCI VIII.Mile Aleksoski (MD)Szabó Sándor
FCI IX.Francia bulldog, Mopsz / Pug, Boston terrier, Tibeti fajták / Tibetian breedsGróf SzilviaRafal Fisrt (PL)
FCI IX. fel nem sorolt fajtái / Other breeds FCI IX.Rafal Fisrt (PL)Barbara D Arndt (CAN)
FCI X.Magyar agár, Lengyel agár, Spanyol agár, Whippet, Kis olasz agár, AzawakhVlastislav Vojtek (SK)Viktor Lobakin (AZ)
Afgán agár, Saluki, Orosz agár, Deerhound, Ír farkasagár, Greyhound, SloughiDeborah Harbin (AUS)Vlastislav Vojtek (SK)
FCI által el nem ismert fajták / NON FCI breedsPetru Muntean (RO)Vojislav Al Daghistani (SRB)

List of judges / Bírólista

OTHER SHOWSDatmata & Scenthound Special Show 2020.06.19.MAFE & MAG FE Sighthounds Club Show 2020.06.19.Terrier Special CAC Dog Special Show 2020.06.19. 13:00MAFE & MAG FE Sighthounds Club Show 2020.06.20.
FCI III.Hosszúlábú terrierek / Long-legged terreiersVictor Lobakin (AZ)
Rövidlábú terrierek / Short-legged terreiersLokodi Csaba Zsolt (RO)
FCI VI.Dalmata, Beagle, Basset hound, Transylvanian houndDeborah Harbin (AUS)
Rodesian ridgeback, Slovakian hound, Hanoverian scenthound, Bloodhound, other breeds of FCI VI.Robert Harbin (AUS)
FCI X.Sloughi, Podenco ibicenco, Deerhound, Irish wolfhound, Saluki, Chart polski, Galgo espagnol, Piccolo liverto italiano, Silken windspritaMarion Marpe (BE)
Afgan hound, Bassenji, Barzoi, Azawakh, Greyhound, Magyar agár, Whippet, Cirneco del etna, Pharaoh hound, Podenco portuguesLotta Jorgensen (DK)
FCI X.Cirneco del etna, Greyhound, Magyar agár, Pharaoh hound, Podenco portugues, WhippetMarion Marpe (BE)
Barzoi, Deerhound, Irish wolfhound, SalukiLouis Dehaes (BE)
Afgan hound, Azawakh, Chart polski, Galgo espagnol, Sloughi, Piccolo liverto italiano, Silken windspritaBarbara D Arndt (CAN)