• Pápadog.hu

  • 8500 Pápa, Somlai út 65.

Bírólista / Judges 2024

Vezető bíró: Dr. Jakkel Tamás

A bíróváltozás jogát fenntartjuk! / Changes in judges list reserved!

Papadog Pápa dogshow CACIB 2024.06.28-30.

List of judges / Bírólista 2023

Pápa CAC 2023.05.05.Pápa CACIB 2023.05.06.Esterhazy Memorial CACIB 2023.05.07.
FCI I.MudiAugustin Ionescu (Ro)Jakab SzilárdGröschl Ferenc
Angol pásztorkutyák / English Shepherd Dogs,
Ausztrál juhászkutyák / Australian Shepherd Dogs,
Miniatűr Amerikai Shepherd (FCI 367)
Roberto Schill (Ro)Cristian Stefanescu (Ro)Peter Friedrich Berchtold (A)
FCI I. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI I. groupAugustin Ionescu (Ro) Leos Jancik (Cze)Gröschl Ferenc
FCI II.Schnauzer / Schnauzers (FCI 181, 182, 183),
Pinscher / Pinschers (FCI 64, 184, 185, 186), Dobermann (FCI 143), Rottweiler (FCI 147), Német dog / Great Dane (FCI 235), Boxer (FCI 144)
Rui Concalves (P)Denis Kuzelj (Slo)Kozma Tibor (Ro)
Berni pásztorkutya / Bernese Mountain Dog (FCI 45), Svájci havasi kutyák / Swiss Mountain Dogs, Leonberger (FCI 145),
Orosz kutyafajták / Russian Dog Breeds,
Tibet mastiff / Tibetan Mastiff (FCI 230),
Szentbernáthegyi / St. Bernard (FCI 61)
Marko Lepasaar (Est)Peter Friedrich Berchtold (A)Leos Jancik (Cze)
FCI II. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI II. groupMarko Lepasaar (Est)Peter Friedrich Berchtold (A)Leos Jancik (Cze)
Cimarrón UruguayoMarko Lepasaar (Est)Hurtos GabriellaLeos Jancik (Cze)
FCI III.Hosszú lábú terrierek / Long-leggedterriers, Rövid lábú terrierek / Short-leggedterriersGróf SzilviaJaroslav Kubala (SK)Dr. Balogh Zsuzsanna
Bull típusú terrierek / Bull type terriersZeljko Gajic (Slo)Gröschl FerencJaroslav Kubala (SK)
FCI IV.Rövidszőrű, hosszúszőrűMárkus AnitaZeljkoGajic (Slo)Lokodi Csaba Zsolt (Ro)
SzálkásszőrűSzabó SándorLokodi Csaba Zsolt (Ro)ZeljkoGajic (Slo)
FCI V.Szibériai husky / Siberian Husky (FCI 270), Alaszkai malamute / Alaskan Malamute (FCI 243), Samoyede (FCI 212), Amerikai akita / American Akita (FCI 344), Akita (FCI 255), Chow-ChowPeter Friedrich Berchtold(A)Augustin Ionescu (Ro)KristinaVanickova (Cze)
FCI V. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI V. groupDr. Balogh ZsuzsannaJana Jenokova (Sk)Augustin Ionescu (Ro)
FCI VI.BloodhoundMarian Konecny (Sk)MarkoLepasaar (Est)Lovas Ferenc
Rhodesian Ridgeback, Beagle, Basset Fauve de Bretagne, Basset Artésien Normand, Blue de gascogne, Fox Hound, Drever,Marian Konecny (Sk)MarkoLepasaar (Est)Raul Pop (Ro)
FCI VI. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI VI. groupKardos VilmosPetru Muntean (Ro)Siret Lepasaar (Est)
FCI VII.Rövidszőrű/drótszőrű magyar vizsla, Német vizslák, Weimari vizslaLokodi Csaba Zsolt (Ro)Raul Pop (Ro)Rui Concalves (P)
FCI VII. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI VII. groupLeos Jancik (Cze)Rui Concalves (P)Marko Lepasaar (Est)
FCI VIII.Angol cocker spániel, Amerikai cocker spániel, Angol springer spániel,Welsh springer spániel,Clumber spaniel, Field spániel, Sussex spániel, KooikerhondjeHarsányi PéterKozma Tibor (Ro)CristianStefanescu (Ro)
FCI VIII. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI VIII. groupSiret Lepasaar (Est)KristinaVanickova (Cze)Jana Jenokova (Sk)
FCI IX.Francia bulldog / French Bulldog (FCI 101), Mopsz / Pug (FCI 25), Boston terrier / Boston Terrier (FCI 140), Chihuahua (FCI 218) Tibeti Terrier, Shih-Tzu, Lhasa ApsoKotlár RóbertDr. Balogh ZsuzsannaKardos Vilmos
FCI IX. Uszkárok / Poodle (FCI 172) és a fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI IX. groupIveta VojtekovaKardos VilmosPetru Muntean (Ro)
FCI X.Whippet, Magyar agár, Afgán agárCristian Stefanescu (Ro)Roberto Schill (RoDenis Kuzelj (Slo)
FCI X. fajtacsoport fel nem sorolt kutyafajtái / Breed not listed in FCI X. groupVlatislavVojtekSiretLepasaar (Est)Roberto Schill (Ro
FCI által el nem ismert fajták / NON FCI breedsKardos VilmosSzabó SándorLokodi Csaba Zsolt (Ro)
Tartalék bíró / Reserve JudgeErdős LászlóErdős LászlóErdős László
Óvási bizottságErdős LászlóGröschl Ferenc Dr. Balogh Zsuzsanna

List of judges / Bírólista

MRVE -
Hungarian Retriever & Waterdog CAC Clubshow 2022.05.20.
Dalmata és Kopó Klub 2022.05.20.
Labrador retrieverSERGIO SCARPELLINI (I)
Golden retrieverJIM RICHARDSON (UK)
Egyéb retrieverek és vízikutyák/
Other retriever breeds and Waterdogs
MAJA BUBALO (HR)
All breedsPOLGÁR ANDRÁS (SRB)
A weboldal sütiket (cookie) használ a kellemesebb felhasználói élmény érdekében. A biztonságos böngészés mellett, az oldal teljes tartalmának megtekintéséhez a sütik (cookie) engedélyezése szükséges.